piątek, 18 października 2019

czwartek, 17 października 2019

Budownictwo - dziewiętnasty dzień praktyk

Dzisiejszego dnia przystąpiliśmy do układania płytek ceramicznych na klej metoda zwykłą. Wraz z pomocą hiszpańskiego fachowca sprawnie ułożyliśmy płytki w całym pokoju.
środa, 16 października 2019

Geodezja - osiemnasty dzień praktyk

Dzisiejszego dnia tworzyłyśmy mapę w Autocadzie ze współrzędnych punktów pomierzonych w terenie przy pomocy odbiornika GPS. W pracy odwiedzili nas nasi nauczyciele, by zobaczyć nasze miejsce praktyk.


poniedziałek, 14 października 2019

Budownictwo - szestansty dzień praktyk

Dzisiaj układaliśmy mozaikowe płytki ceramiczne. Na początku sprawiało nam to trochę trudu, jednak przy pomocy fachowców udało nam się opanować tę trudną sztukę.


sobota, 12 października 2019

Wycieczka do Rondy i białych wiosek

Dzisiejszego dnia odwiedziliśmy  Białe wioski i miasto Ronda. Nie mieliśmy przewodnika co pozwoliło nam na swobodne i samodzielne poznawanie nowych zakątków. Pogoda bardzo nam sprzyjała dzięki czemu spędziliśmy dzień bardzo pozytywnie.piątek, 11 października 2019

Geodezja - piętnasty dzień praktyk

Na dzisiejszych praktykach wytyczyliśmy punkty charakterystyczne obiektu w terenie. W pomiarach wykorzystaliśmy tachimetr elektroniczny.
Po praktykach zwiedziliśmy Real Alcázar - pałac królewski z XI wieku, który użytkowany jest do dziś dnia.czwartek, 10 października 2019

OZE - czternasty dzień praktyk

Dzisiejszego dnia kontynuowaliśmy demontaż kolektorów. Dokonaliśmy próby szczelności kolektorów oraz wskazaliśmy te które są sprawne. Następnie oczyszczaliśmy powierzchnię kolektorów z brudu. Na koniec zajęliśmy się usytuowaniem kolektorów na uchwytach jak i podłączeniem ich do instalacji.